Stara Lubowla. Za nami pierwsze spotkanie robocze projektu „Lustro duszy”

Na zaproszenie Centrum Wolnego Czasu w Starej Lubowli, w dniach 21-23 czerwca 2021 odbyło się pierwsze spotkanie z partnerami projektu „Lustro duszy”. Jego najważniejszym celem jest opracowanie materiału wideo, będącego wsparciem dla młodych ludzi oraz osób z nimi pracujących w czasie kryzysu związanego z pandemią COVID-19.

Oprócz uczestników z Polski i Słowacji (liderzy projektu) – wzięli w nim udział także partnerzy z Centrum Wolnego Czasu z czeskiego miasta Vratimov. Była to okazja do omówienia najważniejszych działań zaplanowanych w projekcie „Lustro duszy”, w tym metod pracy, a także sposobu realizacji głównego celu, jakim jest stworzenie edukacyjnego materiału wideo.

Jednym z istotnych elementów projektu jest praca z młodzieżą oraz identyfikacja najważniejszych problemów, jakie są udziałem młodych zwłaszcza w czasie trwania pandemii Covid-19. To zadanie będzie realizowane w międzynarodowych grupach uczestników ze Słowacji, Czech i Polski.

Już jesienią w Nowym Sączu odbędzie się także kolejne spotkanie wszystkich partnerów projektu, a jego gospodarzem będzie Stowarzyszenie Sursum Corda.

[pobierz zdjęcia]

Skip to content